Susanoğlu Apart Fiyatları 2021
loading 0%

Susanoğlu Apart Fiyatları 2021

Mersin Susanoğlu Apart Fiyatları 2021 aradığınız şey tam olarak bu ise size Susanoğlundaki apartlar ve apart fiyatları hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak isteriz. Susanoğlu'nda resmi olarak 50-60 civarı apart otel bulunmakla birlikte, Pansiyonlarıda bunun içine kattığımızda bu sayı 100 lere yaklaşmaktadır.

Ayrıca Susanoğlu'nda 2-3 ve 4 Yıldızlı Yarım pansiyon otellerde bulunmaktadır. Apart Daire mantığını bilmeyen tatilcilerimiz için anlatmak gerekirse genellikle apart oteller 1+1 oda şekliyle oluşmakta bir odası yatak odası diğer odası ise hem oturma odası hemde açık mutfak şeklinde olmaktadır. Bazı apartlarda 2+1 daire şeklinde de oda seçenekleri bulunmaktadır.

1+1 Apart odalarda Susanoğlunda standart olarak Klima, 24 Saat Sıcak Su, Mutfak Gereçleri bazılarında Çamaşır Makinesi bulunmaktadır. Ayrıca çok nadir olarak Bulaşık Makinesi ve Bazı apartlarda Mini Fırında bulunmaktadır.

Ancak tatilde apart otellerde ocaklarda daha çok kısa hazırlanabilen yiyecekler tercih edilmekte, tatilin keyfi çıkarılmaktadır.

Susanoğlu'nda denize sıfırdan başlayan ve 200 metre mesafeye kadar uzanan apart oteller, pansiyonlar bulunmaktadır. Peki o zaman akla şöyle sorular geliyor

Susanoğlu'nda Denize Sıfır Apartta mı Kalalım ?

Denize biraz uzak ama manzarası olan Apartta mı kalalım ?

Bu konulara değinmek gerekirse Denize sıfır apartın en önemli avantajı denize çok kısa süre içerisinde ulaşıyor olmanız ancak belirmek isteriz ki denize sıfır olan apartların hemen yanında şehirler arası yol buunmaktadır. Her ne kadar apartların başlamasından önce trafik ışıkları bulunamaktaysa da nadiren yüklü Tırların geçişi sırasında ses rahatsız edebilmektedir.

Denize uzak apartlarda ise en büyük dezavantajı tabiki denize uzak olması ancak yukarı doğru çıkıldığında orada da sizi güzel bir akdenz manzarası eşliğinde Balkon keyfi beklerken balkonda keyfinizde size Akdeniz Meltemi de eşlik etmektedir.

SUSANOĞLU APART FİYATLARI 2021 YILINDA NE KADAR ?

Susanoğlu'nda 2021 yazı itibari ile

Haziran aylarında 100-150 TL'den başlamakla birlikte

Temmuz ve Ağustos aylarında 1+1 Apartlar 200-350 TL arasında değişmektedir.

KURBAN BAYRAMI SUSANOĞLU APART FİYATLARI NE KADAR?

Kurban bayramı tatilinde ise apart fiyatları 300 TL den başlamakta ve yer durumuna göre 500 TL e kadar yükselmektedir.

Belirtmek isteriz ki apart odalarda en az 3 en fazla 8 kişi kalabilmektedir. Fiyatları ona göre değerlendirirseniz seviniriz.

Otelleri Bağlantıya tıklayarak inceleyebilir ve komisyonsuz rezervasyon yapabilirsiniz.

https://www.otel33.com/susanoglu-otelleri/