Susanoğlu Apart Otelleri - %45'e Varan İndirimle En İyi Oteller
loading 0%
    Displaying results 1-20 (of 26)
    Geri1 - 2İleri

Akdenizin en büyük sahili Susanoğlu Otelleri , 2018 Yılı itibari ile Mavi Bayrak ile taçlandırdığı Altınkum kumsalı ile yerli ve yabancı turistleri her yıl olduğu gibi ağırlıyor. Susanoğlu 2014 Büyükşehir Yasası ile Belediye'den Mahalleye dönüşmüş kışın nüfusu oldukça düşen yazın ise 100 bin den fazla tatilcinin uğrak noktası olan şirin bir tatil beldesidir. Susanoğlunda Torosların temiz havası ve toprağında yetişen doğal ürünler kurulan pazarlarda satılmaktadır.

Susanoğlu tarihsel açıdan da bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış Heybetli Torosların eteklerinde, denize sıfır noktasında kurulmuş uzun kumsalı ile bölgenin en büyük tatil bölgesidir. Susanoğlunda Hem tatilinizi yapabilir hemde Toroslardaki eski medeniyetlerden kalan bir çok tarihi kenti gezebilirsiniz. Susanoğlunun içinde bulunan Cennet, Cehennem Oyukları, Astım Mağarası, Mezgit Kalesi, Uzuncaburç, Adam Kayalar gibi bir çok tarihi mekanı gezebilir, aynı zamanda Tam Pansiyon Herşey Dahil Otellerden, Pansiyonlara kadar bir çok denize sıfır otelde konaklayarak tatilinizi yapabilirsiniz.

Mersin yada Silifkeye ulaştığınızda Susanoğluna her saat başı kalkan Silifke Koop Otobüsleri ile ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Bir çok Otobüs İşletmesinin güzergahı Susanoğlundan geçmektedir. Aracınız ile Susanoğluna ulaşmak istediğinizde Mersin Üzerinden 65-70 Km sonra, Silifke Üzerinden ise 20-25 Km sonra Susanoğlundasınız. Bilmeniz gereken en önemli şey ise Susanoğlu Bölgemizin ismi ancak Siz Tabelalarda yada Navigasyonlarda burasını Atakent olarakta görebilirsiniz.