Taşucu Otelleri - Mersin Taşucu Otelleri En Ucuz ve Temiz Konaklama Rehberi
loading 0%

Taşucu Otelleri, Taşucu Mersinin Silifke İlçesine bağlı 2014 Verilerine göre yaklaşık 10.000 kişilik nüfusu bulunan sakin bir tatil beldesidir. Mersinin Büyükşehir olmasının ardından Taşucu Belediyesi Silifkeye Bağlı bir mahalle olmuştur. Kıbrısa direk seferlerin bulunduğu taşucunda hem yolcu hemde yük taşımacılığı yapılmaktadır.

Torosların denize uzanan noktasında yer alan taşucunda hem sakin bir deniz turizmi yapabilir hem de Antik yaşama ev sahipliği yapan Toroslarda doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Altınkuma sahip Taşucu denizinde mavi bayraklı plajlarda ve yakınlardaki Boğsak koyu ve Dana adasında denize girebilirsiniz.

Taşucunda tatilinizde pek çok otel seçeneği mevcuttur. Apart oteller, Yarım Pansiyon ve Tam Pansiyon Oteller, Günlük kiralık Villalar gibi uygun fiyatlı bir şekilde kalabalık ailenizle tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz

Taşucu Mersinin batı uçlarından olmasında Batı illerden gelen misafirlerimizin ağırlıkla tercih etmesi önemli bir etken olmaktadır. Adana, Gaziantep, ŞanlıUrfa, Kahramanmaraş gibi bir çok bölge illerden gelen misafirlerimizde Taşucunda tatilini yapmaktadır.


Taşucu Apart Fiyatları 2019
yılında da siz değerli müşterilerimizin bütçesi düşünülerek cazip tutulmuştur. Ortalama 60 TL den başlayan Apart oda seçenekleri otellerin konseptlerine göre farklılık göstermektedir.


Taşucunda Kıbrıstan gelen misafirlerimizde günübirlik olarak yöre halkının oluşturduğu Taşucu pazarında doğal ürünlerden satın almaktadır. Taşucu - Girne Arası Feribot Seferleri hemen hemen her gün gerçekleşmektedir. Gemiler hem yolcu hemde araç taşımaktadır.